error code: 522 Fethiye Kamp Alanları - Gezi ve seyahat
e
sv

Fethiye Kamp Alanları

Fethiye Kamp Alanları
avatar

Samet

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fethiye Kamp Alanları ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Sizler ile birlikte bu gün Muğla’nın gözde ilçesi olan fethiye hakkında konuşacağız. Bilindiği üzere bu şehir tatil alanları ile ünlüdür. Bununla birlikte kamp alanları ile alakalı genel bir bilgilendirme yapacağız.

Fethiye Kamp Alanları

·         Ölüdeniz Beach Camping

·         Darboğaz Koyu Kamp Alanı

·         Katrancı Tabiat Parkı Kamp Alanı

·         Ölüdeniz Doğa Kamp Alanı

Ölüdeniz Beach Camping

Ölüdeniz Beach Camping

Ölüdeniz Plajında yer almakta olan bu kamp alanı denize sıfırdır. Berrak denizi karşınıza alıp kampınızın tadına varamayacağınız tarzda bir yerdir. Doğal ortam ve manzara ile kusursuz bir ortama ev sahipliği etmektedir.

Rahatlıkla insani ihtiyaçlarınızı göreceğiniz tuvalet, duş, market ve restoran bulunmaktadır. Ulaşım hususunda ile minibüs ve otobüs çoğu zaman hareket etmektedir. En önemli avantajlarından birisi ise ücretsiz olduğunu unutmayalım.

Darboğaz Koyu Kamp Alanı

Darboğaz Koyu Kamp Alanı

Gemile koyuna yakın bir yerde olmakta olup, fethiye 22 km uzaklıktadır. Fethiye’nin gözde yerlerinden biri olan bu koy herkesin gidip görmesi gereken yerlerden biri olduğunu unutmayınız. Bu manzaraya karşı mangal yakmak sizleri rahatlatacağına emin olabilirsiniz.

İnsani imkanlarını tamamen kendiniz karşılamanız gerekmektedir. Tuvalet, banyo ve yiyecek temi edeceğiniz bir yer yoktur. Tamamen burada doğa ve siz varsınız. Giriş ücretsiz olmakla birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz fethiye kamp alanlarından biridir.

Katrancı Tabiat Parkı Kamp Alanı

Katrancı Tabiat Parkı Kamp Alanı

Özellikle gitmek isteyeceğiniz alanların başında gelmektedir. Tüm olanaklarınızı karşılayacağınız bir alandır. Kamp alanı içerisinde tuvalet, elektrik, buzdolabı kiralanması, duş alacağınız alan, soyunma kabini, şezlong ve şemsiye bulunmaktadır.

Girişi ücretli olup kişi 9 TL, otomobil 27 TL ve minibüs 81 TL’dir. Tüm olanakları olağan üstü seviyede olan bu kamp alanını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Fethiye ‘ye 15 km uzaklıkta yer almakta olup, kendi aracınız veya fethiye otogarından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ölüdeniz Doğa Kamp Alanı

Ölüdeniz Doğa Kamp Alanı

Cennet kamp adını sonuna kadar yaşatan bir alandan daha da ötesinde olan bir alandır. Yeşillik ile iç içe olan bu yer sizleri büyüsüne kaptıran bir alandır. Ücretli olmasına rağmen fiyatları o kadar uçuk değildir. Ulaşım konusunda ise kabak koyundan 40 TL ücreti ile hareket eden tekneler ile kamp alanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp imkanları: WC, duş, elektrik, çadırda konaklama, yürüyüş parkurları, denize yürüme mesafesinde, ortak kullanım mutfak alanı, ortak dinlenme alanları ve ateş yakılabilen alan.

Kamp ücreti: çadırda konaklama 130 TL. Fiyata kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.

Bu konumuz ile birlikte fethiye kamp alanları konusunda sizleri bilgilenmiş bulunmaktayız. Tavsiye ettiğimiz bu alanlara gönül rahatlığı ile geçebilir ve vakit geçirebilirsiniz. Gerekli iletişim bilgilerine Google üzerinden araştırma yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Fethiye Kamp Alanları