error code: 522 Park Fora Balık, Deniz Ürünleri - Gezi ve seyahat
e
sv

Park Fora Balık, Deniz Ürünleri

Park Fora Balık, Deniz Ürünleri
avatar

Gezenti

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Park Fora Balık, Deniz Ürünleri Restoran cemil topuzlu Parkı’nın içinde yer alan balık restoran. Üst katı oldukça şık, alt katı ise denizle yanyana olmanın çok büyük bir keyif verdiği bir mekan.

Park Fora, 1996’dan beri O kadar naif, o kadar yumuşacık bir mekân. Kapıdan yeşillikler içerisinde giriyor; içerde maviyle buluşuyorsunuz. Yeşil ve mavinin size verdiği huzurla masaya oturuyor kusursuz bir mutfak ekibine kendinizi bırakıyorsunuz. Kim olduğunuzun bir önemi yok, burada herkes tebessümle karşılanıyor, heyecanla ağırlanıyor ve güzel dileklerle vedalaşıyor.

Park Fora ailesi için, kapısından giren tüm misafirler dünyanın en özel insanları. Burada gerçekten kendinizi özel hissediyorsunuz.

Park Fora Balık, Deniz Ürünleri Hakkında

resim 123300XY

Park Fora Balık, Deniz Ürünleri

Park fora balık, deniz ürünleri hakkında yazılacak anlatılacak hele ki gidip görülecek o kadar çok sey var ki, Park Fora, her anlamda sürekli olarak araştıran ve öğrenen bir restoran. Tüm ekip düzenli olarak İngilizce dersi alıyor, Park Fora’da görgü ve nezaket kuralları üzerine bile eğitimler mevcut. Eğitimci kişiliğiyle Park Fora gerçekten takdire şayan ve inanılmaz şahane bir mekân. İnsana ve  misafirlerine değer veren yemeklerine değer katan bir yer.

Herke her insan her yeri gidip göremez hayat zorlu şartlar malum fakat park fora buna da çare bulmuş. Park Fora, misafirleri için dağları yolları aşarak Türkiye’nin hatta dünyanın dört bir yanını geziyor, lezzetler ile yerinde tanışıyor ve daha iyi nasıl olabilir diye düşünüyor. Yemeklerde kullanılan her malzeme, en güzel, en taze olduğu yerden getiriliyor ve damak tadına en uygun şekilde tekrar yorumlanıp soframıza geliyor. Ayvalık, Bodrum ve  de Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden lezzetleri Park Fora sofralarında bulmak mümkün. Hatta geçtiğimiz günlerde Çin’de lezzet keşfine çıkmışlar.

Park Fora Balık,Deniz Ürünleri Özellikleri

Park fora balık,deniz ürünleri özellikleri arasında işletmenin sahibinin bu konudaki sohbetinden alıntılar yaparsak diyorki

1995’ten beri muhteşem boğaz manzarası ve eşsiz lezzetleriyle İstanbul’un ünlü balık restoranı Park Fora, gelen yoğun talepler doğrultusunda son beş yıldır başkente de “deniz” havasını getirdi. Aynı zamanda Türkiye’deki en iyi balık restoranları arasına ismini yazdırmış olan Park Fora; nezih mekanında misafirleri için hizmette kaliteyi her şeyin önünde gören anlayışla, işlerine aşık bir ekip tarafından işletiliyor. Politika, yabancı misyon, iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini ağırlayan Park Fora’nın başarı sırlarını deneyimli işletme sahibi Ali Rıza Yılmaz ile konuştuk…

Ali Rıza Bey; Bir balık restoranının balık restoranı olabilmesi için; o restoranın torik lakerdasını, uskumru çirozunu kendi yapmış olması lazım. Kalamarının yerli kalamar, özellikle Ayvalık kalamarı olması lazım. Karides ve ahtapotun en iyisi olması lazım. Ankara’da bizim farklılığımız buradan başlıyor. Ankara’da bunları karşılayan tek balık restoranı Park Fora’dır. Biz Karadeniz, Marmara ve Ege balığı dışında balık satmıyoruz ve her balığı mevsiminde alıyoruz. Bu çok önemli hem deniz yaşamının devamlılığı hem de mevsiminde pişirilen balığın lezzeti olarak en önemlisi. İstanbul’dan günlük ve mevsimine göre balık geliyor. Dondurulmuş balık satmıyoruz.

Park fora balık,deniz ürünleri özellikleri saymakla bitmiyor restoran kısmındaki özelliklere de bir göz gezdirirsek;

*Full bar mevcut

*İç Mekan

* Rezervasyon önerilir

* İş Yemeği İçin Uygun

* Lüks Yemek

* Wifi

*Deniz Kenarı

*Romantik Yemek

*Sigara İçme Alanı

* Boğaz Manzarası

*Vale Mevcut

*Dış Mekân

Bunlardan ziyade en önemli başarı sırları ise, insanı sevmek ve değerini bilmekten geçiyor. müşteriye özel ilgi ve saygı.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Park Fora Balık, Deniz Ürünleri